Юридический
Вестник
Правовой всеобуч для граждан

Главная » Статьи » Официально

Сформовано новий склад Громадської ради при фіскальній службі області

24 січня 2017 року відбулися установчі збори для формування нового складу Громадської ради при Головному управлінні ДФС у Запорізькій області. На початку заходу голова ініціативної групи з підготовки установчих зборів Світлана Проніна повідомила присутнім про проведену роботу та організаційні заходи щодо формування нового складу Громадської ради.

Під час засідання учасники шляхом рейтингового голосування визначились із кількісним складом ради, до якого увійшли представники 18 громадських організацій.

Головою Громадської ради обрано Світлану Проніну, яка очолювала дорадчий орган у період 2014 – 2016 років. Також члени Громадської ради затвердили структуру та обрали двох заступників та уповноважених з питань напрямів діяльності. Президії ради було доручено розробити положення про Громадську раду при Головному управлінні ДФС у Запорізькій області та регламент.

До Громадської ради обрано нашого земляка Сергія Охріменка (перший начальник податкової служби у м. Бердянськ ). Він вже працював в цьому органі у період 2014 – 2016 років. До нового складу Громадської ради увійшов як член Міжнародної громадської організації «Міжнародна Дипломатична Місія Народної Дипломатії «ЄВРОПЕЙСЬКА УКРАЇНА».

Сергій Охріменко повідомив, що за минулий період Громадській раді вдалось підняти на новий рівень вирішення актуальних та проблемних питань в діяльності фіскальних органів по відношенню до бізнесу. Є позитивні приклади. Проте цих питань не зменшилось, а значно збільшилось від так званого «впровадження постійного реформування фіскального органу та податкового законодавства», погіршення рівня професійної підготовки «фіскалів». Започаткований ДФС України «кадровий потенціал» не використовується.

Основні напрямки в роботі Громадської ради це: податкова та митна політика;                                                                                                                 запобігання та протидія корупції, контрабанді; діяльність органів фінансових розслідувань та податкової міліції; громадський контроль за діяльністю територіальних органів та кадрова політика.

Як відзначила заступник голови Громадської ради, голова громадської організації "Центр медіації та екаунтінгу "Точка зору" Лариса Церетелі, новий склад дорадчого органу повинен стати ефективним містком діалогу між представниками бізнесу та фіскальною службою у вирішенні нагальних проблем та зміцненні довіри до ДФС як сервісного органу.

Приєднуйтесь для плідної співпраці, бо ми варті кращого життя і відношення до себе.

Проблеми, які виникають у взаємовідносинах суб’єктів господарювання з фіскальними органами з питань адміністрування податків та контрольно - перевірочної роботи почують, допоможуть та захистять Ваші законні права та інтереси за адресою: проспект Азовський 23/2, офіс 11  тел. 095-571-44-11

Категория: Официально | Добавил: nikolay_bratanov (06.02.2017)
Просмотров: 338 | Рейтинг: 3.4/7
Всего комментариев: 0
avatar