Юридический
Вестник
Правовой всеобуч для граждан

Главная » Статьи » Официально

Прес-служба Головного управління Держпраці у Запорізькій області повідомляє

У Запорізькій обласній раді профспілок за участю представників Держпраці, Головного управління Держпраці у Запорізькій області, Запорізької обласної ради профспілок, Запорізького обласного союзу промисловців і підприємців (роботодавців) «Потенціал», журналу «Технополіс», Фонду соціального страхування України у Запорізькій області, Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації проведені громадські слухання щодо впровадження нового Порядку проведення розслідування та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві.

Участь у заході взяли також фахівці служб охорони праці, первинних профспілкових організацій підприємств і організацій Запорізької області.
Проект постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку розслідування та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві» розроблено Держпраці з метою забезпечення виконання у повному обсязі її функцій та повноважень в частині проведення розслідування та ведення обліку аварій і нещасних випадків, розслідування обставин та причин виникнення гострих і хронічних професійних захворювань та отруєнь.
Розпочавши громадські слухання, Наталія Ємельянова, начальник управління інспекційної діяльності Держпраці, зупинилась на проблемних питаннях, що виникли при розробці нового Порядку. У своїй доповіді вона акцентувала увагу також і на проблемних питаннях чинного Порядку, помилках, що допускаються при проведенні розслідувань нещасних випадків.

Впровадження нового Порядку є актуальним у зв’язку зі змінами в законодавстві України та практичними проблемами при застосуванні діючого Порядку.

У процесі громадських слухань представниками суб’єктів господарювання, профспілок, фахівцями служб охорони праці висловлені свої зауваження та пропозиції до проекту.

На усі питання, які виникли під час засідання було надано компетентні та професійні відповіді.

Після плідної співпраці за результатами проведених слухань вирішено узагальнені пропозиції до проекту Порядку направити до Державної служби України з питань праці для врахування при підготовці остаточного документу.
Категория: Официально | Добавил: jur_vest (16.06.2017)
Просмотров: 426 | Рейтинг: 1.5/2
Всего комментариев: 0
avatar