Юридический
Вестник
Правовой всеобуч для граждан

Главная » Статьи » Бизнесу и предпринимателям

Парламент скасував обов'язкове використання печаток на офіційних документах

Верховна Рада України підтримала в другому читанні законопроект №4194 "Про внесення змін у деякі законодавчі акти України щодо використання печаток юридичними особами та фізичними-особами підприємцями". За документ після декількох невдалих спроб проголосували 226 нардепів.
Законопроект удосконалить державне регулювання використання печаток у господарській діяльності.
Так, згідно з документом, із законодавства виключаються вимога про обов'язкове використання печаток (незалежно від їх наявності у суб'єктів господарювання), виключається можливість визнання документа (угоди, угоди) недійсним (неукладеним, недосконалим) у зв'язку з відсутністю відбитка печатки.
Крім того, передбачається виключити необхідність використання печаток у взаємовідносинах суб'єктів господарювання з державними органами та органами місцевого самоврядування.
Також документом встановлюється адміністративна відповідальність за вимагання державним органом або органом місцевого самоврядування наявності відбитка печатки на офіційному документі.


Джерело: РБК-Україна

Коментарий редакции: Принятый законопроект сохраняет право за предпринимателем либо субъектом хозяйствования использовать печать. Но ее наличие либо отсутствие не будут создавать юридических последствий для предпринимателя либо иного субьекта хозяйствования.
Категория: Бизнесу и предпринимателям | Добавил: jur_vest (24.03.2017)
Просмотров: 388 | Рейтинг: 4.2/5
Всего комментариев: 0
avatar