Юридический
Вестник
Правовой всеобуч для граждан

Главная » Статьи » Бизнесу и предпринимателям

ДО ВІДОМА РОБОТОДАВЦІВ! ЩЕ ОДНЕ СПРОЩЕННЯ! Кабмін ввів квоти для працевлаштування українців старше 45 років

Уряд ввів квоти для працівників у віці від 45 років, щоб забезпечити їх робочими місцями.

Про це прем'єр-міністр Володимир Гройсман заявив під час свого звіту за виконану урядом роботу в період з січня по вересень.

"Люди іноді кажуть про те, що мені більше 45 років, і я не можу знайти собі роботу. Так ось, ми ввели квотування, що люди більше 45 років тепер можуть претендувати на робочі місця", - заявив Гройсман.

За словами прем'єр-міністра, в українських компаніях їх буде не менше 4% від загального складу працівників.

При цьому Гройсман наголосив, що ця умова буде обов'язковою для роботодавців.

Як повідомляв "Обозреватель", раніше прем'єр-міністр наголосив, що за 9 місяців 2017 року Україні вдалося домогтися значних результатів в економічній сфері.

Джерело: Обозреватель

Від  редакції видання «Юридический вестник»

Роботодавці, вже мають досвід щодо квотування  працевлаштування  інвалідів. Відповідно до ст. 19 Закону України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні"  від  21 березня 1991 року № 875-XII,  для підприємств,  установ,  організацій,  осіб,  які  використовують найману працю, установлюється норматив  робочих  місць  для працевлаштування інвалідів у розмірі   чотирьох відсотків від    середньооблікової   чисельності   штатних працівників облікового складу за рік, а якщо працює від 8 до 25, у кількості одного робочого місця.

  Введення ще однієї квоти при тих складних єкономічних  умовах,  за  яких  ведуть свою  діяльність  бізнес та підприємці України,  приведе тільки до ускладнення їхньої роботи, і не вплине на працевлаштування громадян віком від 45 років.

Можна зазначити, що вік  більшісті висококваліфікованих співробітників  в сфері промислового виробництва, складає  в основному  від 45 років  та вище. Завдяки високій кваліфікації  такі   робітники не мають проблем з працевлаштуванням.

А проблему працевлаштування мало кваліфікованих робітників, тільки введенням нормативу, без державних программ перенавчання, підвищення кваліфікації, не вирішити.          

 

            Юридична контора «Адвокат»

Правовий супровід діяльності бізнесу та підприємців!

            Звертайтесь, допоможемо!

 Тел.: +38 066 4431626, (06153) 76-888,  http://jurvest.at.ua/

 

Категория: Бизнесу и предпринимателям | Добавил: jur_vest (23.10.2017)
Просмотров: 1970 | Рейтинг: 3.5/2
Всего комментариев: 0
avatar