Юридический
Вестник
Правовой всеобуч для граждан

Главная » Статьи » Гражданам

Управління поліції охорони в Запорізькій області повідомляє.

Квартирні крадіжки – найпоширеніший вид злочинів. Вони складають у середньому більше 35% від загального числа кримінальних правопорушень. Хоча збільшення активності злодіїв припадає на період літніх відпусток та новорічних свят, та протягом року «домушники» не припиняють свою злочину діяльність.

         За статистикою майнових злочинів протягом 2016 року на території Запорізької області було зареєстровано 2 354 факти квартирних крадіжок, що на 27% більше ніж за аналогічний період минулого року. Відсоток розкриття даного виду  злочину склав лише 22%. Ще сумніша статистика мала місце у 2016 році в м. Бердянськ, де кількість квартирних крадіжок зросла на 68% (214 – у 2016 проти 127 – у 2015 роках), лише 28% зареєстрованих у минулому році крадіжок були розкриті. 

         На жаль, сьогодні злодії стають дедалі досвідченішими та винахідливішими. Від несанкціонованого проникнення в оселю на 100% вже не захищають ні надійні замки, ні надсучасні броньовані двері чи ґрати на вікнах. Але, як показує досвід, найефективнішим шляхом захисту від протиправних посягань залишається встановлення охоронної сигналізації з реагуванням нарядів поліції охорони. Слід відзначити, що в квартири, які оснащені сигналізацією, в більшості випадків злочинці заходити не ризикують.

         З метою посилення захисту майна громадян і протидії квартирним крадіжкам поліція охорони, за дорученням Національної поліції України, проводить весняну соціальну всеукраїнську акцію «Квартира під охорону».

         За умовами акції  з 15 до 31 березня 2017 року громадянам пропонується встановити охоронну сигналізацію у помешканні з 50-ти відсотковою знижкою на монтажні роботи.

         У зазначений період громадянам надаватиметься можливість сплатити вартість охоронного обладнання, а монтажні роботи з обладнання помешкання сигналізацією фахівці підрозділів поліції охорони виконають за половину їх вартості. Крім того, для учасників антитерористичної операції на Сході України вказана знижка становитиме до 75 відсотків.

         Найпростіший і найдієвіший спосіб вберегти своє майно – поставити помешкання на пультову охорону поліції охорони.

         Скористайтесь можливістю суттєво зекономити на встановленні системи сигналізації!

Телефонуйте: (061) 2-131-132 – цілодобово або за номером «гарячої» лінії поліції охорони – 0-800-502-220 (безкоштовно).

Категория: Гражданам | Добавил: nikolay_bratanov (16.03.2017)
Просмотров: 330 | Рейтинг: 4.0/8
Всего комментариев: 0
avatar